Betonavimas PDF Spausdinti El. paštas

Grindų įrengimo procese naudojame visas pažangiausias statybines medžiagas skirtas grindų šiltinimui, garso izoliacijai, betono armavimui ir mikroarmavimui, cheminius priedus būsimos betono dangos geriausioms savybėms išgauti ir apsaugoti nuo galimos agresyvios aplinkos. Šiais laikais grindys pramoniniuose pastatuose turi atlaikyti ypatingai didelius krūvius: daugiaaukščių stelažų, važinėjančių krautuvų, sunkios technikos, įrengimų apkrovas. Taip pat griežtėja higienos ir aplinkosaugos reikalavimai.

 

Smėlbetoninių grindų betonavimas

Smėlbetoninių grindų įrengimui naudojame mobilią smėlbetonio maišymo ir transportavimo įrangą UELZENER ESTROMAT DS 4-3.

Trijų cilindrų dyzelinis variklis suka betono maišyklės veleną su peiliais, ko pasekoje greitai ir tolygiai išmaišomas pageidaujamos markės (C6/8; C8/10; C10/12; C12/16; C16/20; C20/25) smėlbetonis. Ši mobilioji mašina gamina betoną aikštelėje ir paduoda jį į darbo vieta lanksčiomis žarnomis (vertikaliai į 80 m. aukštį, horizontaliai iki 120 m.), todėl betonas yra pigesnis už betono mišinį pagaminta betono mazge bei išsaugo savo geriausias savybes. Gaminant betoną darbo vietoje, nelieka nepanaudoto mišinio, tai yra, jo pagaminama tiek, kiek būtina tam kartui. Per darbo dieną viena brigada kokybiškai išbetonuoja apie 180 m2 plotą. UAB "CRAPULA" patyrę darbuotojai dirba su šiuolaikiška smėlbetonio gamybos ir transportavimo, bei betono apdirbimo įranga ir įrankiais.

Smėlbetoninių grindų privalumai:

- nedulka
- ilgaamžiškos
- nesunku prižiūrėti
- atsparios
- trumpas technologinis procesas
- vaikščioti galima po paros
- lengvos apkrovos leidžiamos po savaitės, didelis apkrovimas – po 12–28 dienų.

Pramoninių grindų betonavimas

UAB “Crapula” betonuoja ir įrengia šlifuoto betono grindis įvairių dydžių pramoniniuose, visuomeniniuose, gamybinės ir kitos paskirties objektuose: logistikos centruose, sandėliuose, gamyklose, prekybos centruose, automobilių stovėjimo, sporto aikštelėse ir kt. Dirbami su moderniausia betono grindų įrengimo technika, visus darbus galime atlikti daug kokybiškiau, greičiau bei taupiau, o taip pat dirbti mobiliai, lanksčiai, prisiderinant prie objekto statybų tempo ir eigos. Įrengiant betonines grindis, didžiausias dėmesys skiriamas grindų įrengimo technologinėms operacijoms: pagrindų įrengimui, izoliacinių, konstrukcinių siūlių įrengimui, armavimo darbams, betono mišinio klojimui ir tankinimui, betono priežiūrai kietėjimo metu, susitraukimo – deformacinių siūlių įrengimui. Prieš įrengiant objekte betonines grindis, būtina nustatyti pagrindo būklę taip pat ar yra pagrindo hidroizoliacija. Mūsų įmonė žino, kaip įrengti kokybiškas betonines pramonines grindis. Mes galime pasiūlyti visą sistemą nuo projekto iki grindų įrengimo ir prisiimti atsakomybę už atliktą darbą.

Mūsų įrengtos betoninės grindys:

- tarnaus ilgai
- neskilinės ir nesitrauks
- atlaikys didesnes apkrovas
- bus atsparios smūgiams ir dilimui
- bus lygios ir reikės mažiau priežiūros

 

Atliekami kiti darbai

Atliekame paruošimo darbus prieš betonavimą:
>Pagrindo niveliacija,
>Grunto išlyginimas, tankinimas,
>Smėlio užpylimas,
>Putų polistirolo ar akmens vatos sudėjimas,
>Plėvelės klojimas,
>Armavimas.
Konsultacijos
Sąmatų sudarymas
Medžiagų paieška ir pristatymas